Manuel Coronado

473155

MANUEL CORONADO (Spanien, född 1942), figural komposition, signerad och daterad Coronado 68, olja på duk, 96 x 130 cm

Extensiva färgkrackeleringar

Rum 4

Manuel Coronado

Budhistorik (3 bud)

3367075
550
3362628
500
3362628

Slutpris SEK:
550
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer