Manuel Coronado

473155

MANUEL CORONADO (Spanien, född 1942), figural komposition, signerad och daterad Coronado 68, olja på duk, 96 x 130 cm

Extensiva färgkrackeleringar

Rum 4

Manuel Coronado

Budhistorik (3 bud)

3367075
550
3362628
500
3362628

Slutpris SEK:
550
50 EUR, 54 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.