Karl Gunnar Svensson oljemålning

473153

KARL GUNNAR SVENSSON (1900-tal): Stadsbild, osginerad, olja på pannå, 98x30,5 cm

Fack 28

Budhistorik (18 bud)
3367069
3366351
2 800
3366351
2 600
3367066
2 400
3366351

Slutpris SEK:
293 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.