Karl Gunnar Svensson oljemålning

473150

KARL GUNNAR SVENSSON (1900-tal): Blomsterstilleben, signerad Karl Gunnar Svensson, olja på duk, 54,5x16,5 cm

Fack 27

Budhistorik (12 bud)
3366353
3367330
750
3366353
700
3365671
650
3365165
600

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.