Charles Sjöholm oljemålning

473149

CHARLES SJÖHOLM (född 1933): Caféscen, signerad C. Sjöholm, olja på duk, 27,5x22 cm

Fack 18

Charles Sjöholm oljemålning

Budhistorik (2 bud)

3366766
3366368

Slutpris SEK:
32 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.