Harry Wichmann oljemålning

473147

HARRY WICHMANN (1916-1993), Blomplockning, signerad Wichmann -79, olja på pannå, ca 20 x 13 cm.

Monter 6

Harry Wichmann oljemålning

Budhistorik (12 bud)
3367137
3366960
1 400
3366817
1 300
3366405
3366030

Slutpris SEK:
151 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.