Rune Persson oljemålning

473146

RUNE PERSSON (1914-1990): Stilleben, signerad Rune Persson, olja på duk, 54,5x46 cm

Rune Persson oljemålning

Budhistorik (2 bud)

3364922
3363521

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.