Champagneglas Anne Nilsson

473145

ANNE NILSSON, "Clown", champagneglas, 4 st, Orrefors, 1900-talets andra hälft, polykromt bemålade, monogramsignerade, etikettmärkta, höjd ca 27 cm

Glas, Servisglas

Champagneglas Anne Nilsson

Budhistorik (17 bud)
3366234
3 400
3366190
3 200
3365927
3366187
2 800
3365927
2 600

Slutpris SEK:
3 400
332 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.