Minnesmynt guld

473134

MINNESMYNT, 20 guld, kontrollstämplat med kattfot, Kungabröllopet 19-6-1976, Carl XVI Gustaf, Sveriges Konung, Silvia, Sveriges Drottning, nr 0651, diameter 23 mm, vikt 8,9 g, originalletui

Diverse, Guld/Smycken

Minnesmynt guld

Budhistorik (4 bud)

3362107
3362075
1 300
3362072
3362068

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 130 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer