Minnesmynt guld

473134

MINNESMYNT, 20 guld, kontrollstämplat med kattfot, Kungabröllopet 19-6-1976, Carl XVI Gustaf, Sveriges Konung, Silvia, Sveriges Drottning, nr 0651, diameter 23 mm, vikt 8,9 g, originalletui

Diverse, Guld/Smycken

Minnesmynt guld

Budhistorik (4 bud)

3362107
3362075
1 300
3362072
3362068

Slutpris SEK:
182 EUR, 195 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.