Björn Weckström armring akrylplast

473116

BJÖRN WECKSTRÖM, öppen armring, sterlingsilver, akrylplast, Lapponia, Finland 1974, innerdiameter ca 5-6 cm, vikt ca 30,9 g, originalpåse medföljer

Bruksslitage, akrylplats med smärre repor

Guld/Smycken

Budhistorik (8 bud)
3368740
3368689
1 900
3368687
1 600
3368685
3368684
1 400

Slutpris SEK:
182 EUR, 210 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.