Ole Wanscher karmfåtöljer

473099

OLE WANSCHER, karmfåtöljer, 1 par, 1960-tal, Danmark, teak, lösa plymåer, en fåtölj märkt "France & Daverkosen", sitthöjd ca 38, rygghöjd ca 75 cm

Slitage, mindre märken

Möbler, Fåtöljer

Rum 3

Ole Wanscher karmfåtöljer

Budhistorik (31 bud)
3367114
9 200
3367112
9 000
3367113
9 000
3367112
8 800
3367109
8 600

Slutpris SEK:
9 200
928 EUR, 1 102 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.