Figuriner 1 par 1800-tal

473098

FIGURINER, 1 par, sannolikt Tyskland, 1800-tal, bemålat och glaserat porslin, oidentifierad märkning, höjd ca 18 cm

Hand med lagning

Keramik/Porslin

Monter 8

Figuriner 1 par 1800-tal

Budhistorik (4 bud)

3366185
3364964
3360849
3358591

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer