Figuriner 1 par 1800-tal

473098

FIGURINER, 1 par, sannolikt Tyskland, 1800-tal, bemålat och glaserat porslin, oidentifierad märkning, höjd ca 18 cm

Hand med lagning

Keramik/Porslin

Monter 8

Figuriner 1 par 1800-tal

Budhistorik (4 bud)

3366185
3364964
3360849
3358591

Slutpris SEK:
101 EUR, 120 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.