Oidentifierad konstnär

473097

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-talets mitt): Interiör från stall, Biedermeier skola, olja på papper uppsatt på pannå, ca 18x15 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 18

Oidentifierad konstnär

Budhistorik (7 bud)
3366177
3366173
750
3366167
550
3365012
500
3362404

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer