Oidentifierad konstnär

473097

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-talets mitt): Interiör från stall, Biedermeier skola, olja på papper uppsatt på pannå, ca 18x15 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 18

Oidentifierad konstnär

Budhistorik (7 bud)
3366177
3366173
750
3366167
550
3365012
500
3362404

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.