Hängskåp barockstil

473090

HÄNGSKÅP, barockstil, 1900-talets andra hälft, bemålat trä, brutet krön, listdekor, nycklel medföljer, höjd ca 69, 51 x 27 cm

Visst slitage

Möbler, Skåp, byråer

Rum 6

Hängskåp barockstil

Budhistorik (2 bud)

3363833
3357808

Slutpris SEK:
35 EUR, 42 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.