Rune Jansson färglitografier

473084

RUNE JANSSON (1918-2014): (4) Kompositioner, signerade och numrerade, PT, färglitografier, varierande mått, oramade

Hanteringsveck

Rum 9, Vagga 2

Rune Jansson färglitografier

Budhistorik

2017-07-09 kl 12:00
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.