Byrå nyrenässans

473083

BYRÅ, nyrenässans, 1800-talets slut, rotfanér samt pyramidmahogny, bronserade beslag, höjd 82, 106,5x47 cm

Nyckel saknas, bruksslitage

Möbler, Skåp, byråer

Rum 6

Byrå nyrenässans

Budhistorik (11 bud)
3359346
1 600
3359244
3359048
1 400
3359243
1 400
3359048
1 300

Slutpris SEK:
1 600
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer