Byrå nyrenässans

473083

BYRÅ, nyrenässans, 1800-talets slut, rotfanér samt pyramidmahogny, bronserade beslag, höjd 82, 106,5x47 cm

Nyckel saknas, bruksslitage

Möbler, Skåp, byråer

Rum 6

Byrå nyrenässans

Budhistorik (11 bud)
3359346
1 600
3359244
3359048
1 400
3359243
1 400
3359048
1 300

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 192 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.