Matgrupp i gustaviansk stil

473080

MATGRUPP, 7 dlr, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, bestående av: matbord, 4 stolar, 2 karmstolar, sitthöjd ca 45, bordets höjd 73, diameter 110, 2 iläggsskivor 46x110 cm vardera

Bruksslitage, märken

Möbler, Matbord

Rum 10

Matgrupp i gustaviansk stil

Budhistorik (15 bud)
3366603
4 400
3366151
4 200
3366602
3366151
3 800
3366600
3 600

Slutpris SEK:
4 400
444 EUR, 527 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.