Matgrupp i gustaviansk stil

473080

MATGRUPP, 7 dlr, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, bestående av: matbord, 4 stolar, 2 karmstolar, sitthöjd ca 45, bordets höjd 73, diameter 110, 2 iläggsskivor 46x110 cm vardera

Bruksslitage, märken

Möbler, Matbord

Rum 10

Matgrupp i gustaviansk stil

Budhistorik (15 bud)
3366603
4 400
3366151
4 200
3366602
3366151
3 800
3366600
3 600

Slutpris SEK:
4 400
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer