Spegel i gustaviansk stil

473077

SPEGEL, 1900-tal, gustaviansk stil, bronserad samt förgylld, 130x54,5 cm

Bruksslitage

Speglar

Rum 16

Spegel i gustaviansk stil

Budhistorik (25 bud)
3367275
3 600
3367283
3 600
3367275
3 400
3367263
3 200
3367263
2 800

Slutpris SEK:
3 600
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer