Spegel i gustaviansk stil

473077

SPEGEL, 1900-tal, gustaviansk stil, bronserad samt förgylld, 130x54,5 cm

Bruksslitage

Speglar

Rum 16

Spegel i gustaviansk stil

Budhistorik (25 bud)
3367275
3 600
3367283
3 600
3367275
3 400
3367263
3 200
3367263
2 800

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 431 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.