Olle Almgren oljemålning

473068

OLLE ALMGREN (född 1914): Skogsglänta, signerad Olle Almgren, odtydligt daterad, olja på pannå, 65x80 cm

Fack 25

Olle Almgren oljemålning

Budhistorik

2017-07-08 kl 18:48
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.