Conny Burman akvareller

473066

CONNY BURMAN (1831-1912): (2), Skeppsmotiv, signerade och daterade Conny Burman -1884, akvareller, 54x34 cm vardera

Konst, Äldre måleri

Fack 14

Conny Burman akvareller
Budhistorik (19 bud)
3366752
1 800
3366707
1 700
3366706
1 600
3366701
3366697
1 400

Slutpris SEK:
1 800
182 EUR, 216 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.