Conny Burman akvareller

473066

CONNY BURMAN (1831-1912): (2), Skeppsmotiv, signerade och daterade Conny Burman -1884, akvareller, 54x34 cm vardera

Konst, Äldre måleri

Fack 14

Conny Burman akvareller
Budhistorik (19 bud)
3366752
1 800
3366707
1 700
3366706
1 600
3366701
3366697
1 400

Slutpris SEK:
1 800
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer