Serveringsvagn

473065

SERVERINGSVAGN, 1900-talets slut, engelsk stil, mahogny, en låda i sargen med draghandtag i mässing, höjd 83 (handtag), på hjultrissor, 81x43 cm

Smärre slitage

Möbler, Soffbord, sidobord

Hylla 1

Serveringsvagn

Budhistorik (3 bud)

3367305
3364363
3363173

Slutpris SEK:
39 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.