Serveringsvagn

473065

SERVERINGSVAGN, 1900-talets slut, engelsk stil, mahogny, en låda i sargen med draghandtag i mässing, höjd 83 (handtag), på hjultrissor, 81x43 cm

Smärre slitage

Möbler, Soffbord, sidobord

Hylla 1

Serveringsvagn

Budhistorik (3 bud)

3367305
3364363
3363173

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer