Nils & Kajsa Strinning

473064

NILS & KAJSA STRINNING, "String", hylla, 1900-talets andra hälft, teak, delvis etikettmärkta, bestående av 10+7+2+1 hyllplan, mått 78x20 (10) / 39x20 (7)/ 39x30 (2), / 78x20 (1), 3 tidningshyllor mått 34x80, 8+2+2+1+1 gavlar, mått ca 76x18 (8)/ 100x18 (2)/ 50x18 (2)/ 50x28 (1)/ 26x28 (1), bokstöd

Smärre skador

Möbler, Hyllor

Rum 5

Nils & Kajsa Strinning

Budhistorik (22 bud)
3367214
5 000
3367216
4 800
3367214
4 600
3367212
4 400
3367210
4 200

Slutpris SEK:
5 000
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer