Knud Kristensen skål

473063

KNUD KRISTENSEN, skål, stengods, ristad dekor, signerad och daterad Knud Kristensen 1993, Danmark, höjd 14, längd 23,5x14,5 cm

Keramik/Porslin, Design

Monter 22

Knud Kristensen skål

Budhistorik (32 bud)
3366792
3366773
2 800
3366791
2 800
3366773
2 600
3366790
2 400

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer