Knud Kristensen skål

473063

KNUD KRISTENSEN, skål, stengods, ristad dekor, signerad och daterad Knud Kristensen 1993, Danmark, höjd 14, längd 23,5x14,5 cm

Keramik/Porslin, Design

Monter 22

Knud Kristensen skål

Budhistorik (32 bud)
3366792
3366773
2 800
3366791
2 800
3366773
2 600
3366790
2 400

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.