Byrå 1800-tal

473062

BYRÅ, 1800-talets första hälft, bemålad, 4-lådig, nyckelskyltar i ben, höjd ca 108, 105x47 cm

Senare bemålad, senare ben, nyckel saknas

Möbler, Skåp, byråer

Rum 6

Byrå 1800-tal

Budhistorik (12 bud)
3367179
3367139
3367124
3362833
3362598
950

Slutpris SEK:
151 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.