Salongsbord

473050

SALONGSBORD med skuren pelarfot, 1800-tal, nyrokoko, valnöt, höjd ca 72, 104x67 cm

Ytslitage

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 6

Salongsbord

Budhistorik (7 bud)
3366678
600
3366593
550
3366677
500
3366593
450
3366676

Slutpris SEK:
600
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.