Karl Axel Pehrson litografier och tryck

473039

KARL AXEL PEHRSON (1921-2005): Jordlöpare, 9 blad, mestadels signerade och numrerade K.A. Persson, grafiska blad, varierande mått

Oramade

Monter 9

Budhistorik (7 bud)
3366852
850
3358441
3358441
750
3366850
700
3358441
650

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 102 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.