Taklampa Hans Agne Jakobsson

473037

HANS AGNE JAKOBSSON, taklampa, 1960/70-tal, mässingsstomme, behängd med fransar, höjd 33, diameter ca 28 cm

Bruksslitage

Belysning, Taklampor, Design

Rum 12

Taklampa Hans Agne Jakobsson

Budhistorik (24 bud)
3366880
4 800
3366494
4 600
3366494
4 400
3366844
4 200
3366494
3 800

Slutpris SEK:
4 800
484 EUR, 575 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.