Hans Gedda

473033

HANS GEDDA (född 1942), Polaroid Portfolio, Nr. 2, 1990, 6 bilder tryckta i offset, individuellt signerade och numrerade Hans Gedda 1990 79/200, bladstorlek 57x42 cm

Fotografi, Konst, Grafik

Kundcenter

Hans Gedda

Budhistorik (13 bud)
3366825
4 800
3366824
4 600
3366823
4 400
3366822
4 200
3366807

Slutpris SEK:
4 800
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer