Hans Gedda

473033

HANS GEDDA (född 1942), Polaroid Portfolio, Nr. 2, 1990, 6 bilder tryckta i offset, individuellt signerade och numrerade Hans Gedda 1990 79/200, bladstorlek 57x42 cm

Fotografi, Konst, Grafik

Kundcenter

Hans Gedda

Budhistorik (13 bud)
3366825
4 800
3366824
4 600
3366823
4 400
3366822
4 200
3366807

Slutpris SEK:
4 800
484 EUR, 575 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.