Golvlampor 1960/70-tal

473031

GOLVLAMPOR, 2 st, VÄGGLAMPA, 1960/70-tal, delvis i krom, 2 beslysningspunkter vardera, reglerbara, en etikettmärkt Fagerhult, höjd ca 127 resp 131, vägglampans höjd ca 85 cm

Slitage

Belysning, Golvlampor

Rum 7

Golvlampor 1960/70-tal

Budhistorik (3 bud)

3358105
3366477
3358105

Slutpris SEK:
40 EUR, 48 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.