Golvlampa bordslampa 1900-tal

473029

GOLVLAMPA, BORDSLAMPA, 1900-talets andra hälft, Ramo, gulmetall, med svängd arm, höjd med skärm ca 154 resp 53 cm

Bruksslitage

Belysning, Golvlampor

Rum 7, Hylla 8

Golvlampa bordslampa 1900-tal

Budhistorik (13 bud)
3365849
1 300
3364465
3363076
3362300
3363075

Slutpris SEK:
1 300
118 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.