Golvlampa bordslampa 1900-tal

473029

GOLVLAMPA, BORDSLAMPA, 1900-talets andra hälft, Ramo, gulmetall, med svängd arm, höjd med skärm ca 154 resp 53 cm

Bruksslitage

Belysning, Golvlampor

Rum 7, Hylla 8

Golvlampa bordslampa 1900-tal

Budhistorik (13 bud)
3365849
1 300
3364465
3363076
3362300
3363075

Slutpris SEK:
1 300
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer