Björn Wessman litografi

473026

BJÖRN WESSMAN (född 1949): Destillat, signerad och daterad Björn Wessman -94, 140/270, färglitografi, ca 63x61 cm

Oramad

Rum 9, Vagga 1

Björn Wessman litografi
Budhistorik (3 bud)

3366536
3360323
3357552

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.