Rune pasteller

473024

RUNE JANSSON (1918-2014): (3) Kustbilder, signerade och daterade Rune Jansson -47/ -48/ -48, pasteller ca 20x24/ 18x22/ 19x23 cm

Rune pasteller

Budhistorik (7 bud)
3366249
1 800
3366079
1 700
3359729
1 600
3359728
1 300
3357728

Slutpris SEK:
1 800
172 EUR, 203 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.