Rune pasteller

473024

RUNE JANSSON (1918-2014): (3) Kustbilder, signerade och daterade Rune Jansson -47/ -48/ -48, pasteller ca 20x24/ 18x22/ 19x23 cm

Rune pasteller

Budhistorik (7 bud)
3366249
1 800
3366079
1 700
3359729
1 600
3359728
1 300
3357728

Slutpris SEK:
1 800
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer