Jan Håfström

473023

JAN HÅFSTRÖM (född 1937): Komposition, signerad och daterad Jan Håfström 1990, 76/270, färglitografi, 66x51 cm

Märke efter gem, oramad

Rum 9, Vagga 1

Jan Håfström
Budhistorik (11 bud)
3367409
1 300
3367282
3366148
3366148
900
3366071
850

Slutpris SEK:
1 300
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer