Jan Håfström

473023

JAN HÅFSTRÖM (född 1937): Komposition, signerad och daterad Jan Håfström 1990, 76/270, färglitografi, 66x51 cm

Märke efter gem, oramad

Rum 9, Vagga 1

Jan Håfström
Budhistorik (11 bud)
3367409
1 300
3367282
3366148
3366148
900
3366071
850

Slutpris SEK:
1 300
127 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.