Rune Jansson pasteller

473020

RUNE JANSSON (1918-2014): (2) Kustbilder, signerade och daterade Rune Jansson -47/-48/-47, pasteller ca 19x23/ 20x24/ 27/33 cm

Varav en oramad

Fack 14

Rune Jansson pasteller

Budhistorik (2 bud)

3357737
950
3357734

Slutpris SEK:
950
93 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.