CG Karlsson färgserigrafi

473017

C GÖRAN KARLSSON (född 1944): "Angel", signerad och daterad C Göran Karlsson -91, 115/270, färgserigrafi, bladmått ca 63x48 cm

Rum 9, Vagga 1

CG Karlsson färgserigrafi
Budhistorik (5 bud)
3366163
500
3365921
450
3362899
3362269
3359698

Slutpris SEK:
500
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer