CG Karlsson färgserigrafi

473017

C GÖRAN KARLSSON (född 1944): "Angel", signerad och daterad C Göran Karlsson -91, 115/270, färgserigrafi, bladmått ca 63x48 cm

Rum 9, Vagga 1

CG Karlsson färgserigrafi
Budhistorik (5 bud)
3366163
500
3365921
450
3362899
3362269
3359698

Slutpris SEK:
500
49 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.