Staffan Hallström etsning

473015

STAFFAN HALLSTRÖM (1914-1976): Figurkomposition, monogramsignerad och daterad SH 1968-69, etsning, ca 35x50 cm

Fack 2

Staffan Hallström etsning

Budhistorik (5 bud)
3364710
500
3362665
450
3361746
3361254
3359357

Slutpris SEK:
500
49 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.