Carl Malmsten modell Farmor

473013

CARL MALMSTEN, fåtölj, "Farmor", sitthöjd ca 40 cm

Klädsel med omfattande slitage och skador

Möbler, Fåtöljer

Rum 22

Carl Malmsten modell Farmor

Budhistorik (24 bud)
3366957
2 600
3366972
2 400
3366957
3366968
3366957
1 900

Slutpris SEK:
2 600
254 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.