Gripsholmsfåtöljer

473012

GRIPSHOLMSFÅTÖLJER, 1 par, 1900-talets andra hälft, vitlackade

Slitage och fläckar

Möbler, Fåtöljer

Rum 5

Gripsholmsfåtöljer

Budhistorik (24 bud)
3367403
6 000
3367407
6 000
3367403
5 800
3367399
5 600
3360300
5 400

Slutpris SEK:
6 000
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer