Gripsholmsfåtöljer

473012

GRIPSHOLMSFÅTÖLJER, 1 par, 1900-talets andra hälft, vitlackade

Slitage och fläckar

Möbler, Fåtöljer

Rum 5

Gripsholmsfåtöljer

Budhistorik (24 bud)
3367403
6 000
3367407
6 000
3367403
5 800
3367399
5 600
3360300
5 400

Slutpris SEK:
6 000
605 EUR, 719 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.