Ernst Billgren färglitografi

473009

ERNST BILLGREN (född 1957): "Retsticka", signerad Ernst Billgren, 188/270, färglitografi, ca 28x34 cm

Oramad

Rum 9, Vagga 1

Ernst Billgren färglitografi
Budhistorik (4 bud)

3367165
3366194
3364315
700
3358561

Slutpris SEK:
100 EUR, 116 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.