Ernst Billgren färglitografi

473009

ERNST BILLGREN (född 1957): "Retsticka", signerad Ernst Billgren, 188/270, färglitografi, ca 28x34 cm

Oramad

Rum 9, Vagga 1

Ernst Billgren färglitografi
Budhistorik (4 bud)

3367165
3366194
3364315
700
3358561

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer