Peter Frie färglitografi

473007

PETER FRIE (född 1947): Landskap, signerad och daterad Peter Frie -96, 125/290, färglitografi, bladmått ca 59x44,5 cm

Oramad

Rum 9, Vagga 1

Peter Frie färglitografi
Budhistorik (20 bud)
3366912
1 800
3366894
1 700
3365787
1 600
3365660
3365786
1 400

Slutpris SEK:
1 800
182 EUR, 216 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.