Peter Frie färglitografi

473007

PETER FRIE (född 1947): Landskap, signerad och daterad Peter Frie -96, 125/290, färglitografi, bladmått ca 59x44,5 cm

Oramad

Rum 9, Vagga 1

Peter Frie färglitografi
Budhistorik (20 bud)
3366912
1 800
3366894
1 700
3365787
1 600
3365660
3365786
1 400

Slutpris SEK:
1 800
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer