Sven Hempel Väddö Midsommardans oljemålning

473005

SVEN HEMPEL (1896-1944): "Midsommardans, Väddö", signerad och daterad S Hempel 1927, olja på pannå, ca 35x50 cm
UTSTÄLLD: Stockholms Stadsmuseum 1970

Rum 6

Budhistorik (2 bud)

3358219
1 300
3357582

Slutpris SEK:
1 300
118 EUR, 127 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.