Eddie Figge oljemålning

473003

EDDIE FIGGE (1904-2003): Komposition, signerad och daterad Figge -54, olja på duk, ca 22x25 cm

Uppfodrad

Monter 9

Eddie Figge oljemålning

Budhistorik (22 bud)
3366714
4 800
3366617
4 600
3366713
4 600
3366617
4 400
3366002
4 200

Slutpris SEK:
4 800
483 EUR, 549 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.