Eddie Figge oljemålning

473003

EDDIE FIGGE (1904-2003): Komposition, signerad och daterad Figge -54, olja på duk, ca 22x25 cm

Uppfodrad

Monter 9

Eddie Figge oljemålning

Budhistorik (22 bud)
3366714
4 800
3366617
4 600
3366713
4 600
3366617
4 400
3366002
4 200

Slutpris SEK:
4 800
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer