Mausel Eksell Strindberg oljemålningar

473001

MAUSEL EKSELL STRINDBERG (född 1954): (2) Utan titel, signerade och daterade a tergo Mausel Eksell Strindberg 1986, olja på duk, ca 54x52 resp 55x45 cm

Oramade

Fack 34

Budhistorik (4 bud)

3366788
750
3365683
700
3362267
500
3358772

Slutpris SEK:
750
73 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.