Eddie Figge akvareller

472998

EDDIE FIGGE (1904-2003): (2) Kompositioner, signerad Figge 1948 resp osignerad, akvareller, ca 21x25 resp 14x18 cm

Fack 2

Eddie Figge akvareller

Budhistorik (1 bud)

3366947
2017-07-08 16:44:19

2017-07-08 kl 16:48
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.