Eddie Figge oljemålning

472997

EDDIE FIGGE (1904-2003): Komposition, signerad a tergo Figge, olja på duk, ca 46x59 cm

Fack 19

Eddie Figge oljemålning

Budhistorik (13 bud)
3367171
3365872
3365871
1 900
3365870
1 800
3365869
1 700

Slutpris SEK:
222 EUR, 264 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.