Eddie Figge akvarell

472989

EDDIE FIGGE (1904-2003): Tylösand, signerad och daterad Eddie Figge 1954, akvarell, ca 26x33 cm

Fack 23

Eddie Figge akvarell
Budhistorik (15 bud)
3366491
3366489
950
3366487
900
3366482
850
3366478

Slutpris SEK:
98 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.