Eddie Figge oljemålning

472988

EDDIE FIGGE (1904-2003): Komposition, signerad och daterad a tergo Figge 1949, olja på duk, ca 28x36 cm

Oramad

Eddie Figge oljemålning

Budhistorik (21 bud)
3366937
3 800
3366892
3 600
3366892
3 400
3366851
3 200
3366830

Slutpris SEK:
3 800
371 EUR, 434 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.