Erik Hallström blandteknik

472987

ERIK HALLSTRÖM (1905-1992): Utanför staden, signerad Erik Hallström, blandteknik, ca 34x43,5 cm

Revor, skador

Fack 7

Erik Hallström blandteknik

Budhistorik (6 bud)
3367249
1 300
3367245
3367244
3366926
3362129
700

Slutpris SEK:
1 300
118 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.