Anna Berg oljemålning

472983

ANNA BERG (1875-1950), tillskriven: Kvinna i blå klänning, påskrift a tergo, olja på duk, ca 89x65 cm

Lagningar, dukhål

Rum 22

Anna Berg oljemålning

Budhistorik (7 bud)
3366897
6 000
3366854
5 800
3366853
4 600
3366466
3 600
3365147

Slutpris SEK:
6 000
586 EUR, 686 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.