Fåtölj 1930-tal

472963

FÅTÖLJ, 1900-talets början, skinnklädd, armstöd i alm, sitthöjd ca 40 cm

Bruksslitage

Möbler, Fåtöljer

Rum 3

Fåtölj 1930-tal

Budhistorik (14 bud)
3367962
900
3367938
850
3366554
3366125
750
3366553
750

Slutpris SEK:
900
82 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.