Nattduksbord med marmorskiva

472953

NATTDUKSBORD, 1 par, 1930/40-tal, björk, med stenskiva, höjd 75, 35x37 cm

Ytskador

Möbler, Övriga möbler

Rum 11

Nattduksbord med marmorskiva

Budhistorik (20 bud)
3365780
3361337
3361337
1 900
3364505
1 800
3361337
1 700

Slutpris SEK:
200 EUR, 215 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.